Záhada hvězdného údolí 30. 6. - 12. 7. 2024

Základní informace

Místo
okres Pelhřimov (Božejov)
Cena
5 990 Kč

O táboře

Program
Jak to probíhá? Děti si užijí 13 dní v přírodě, krásných lesích a mezi kamarády, kteří jim zůstanou napořád! Táborový program je nadupaný hrami, soutěžemi a činnostmi, které děti baví a nenásilně rozvíjí jejich dovednosti. A protože zde vedeme děti k samostatnosti, na spoustě věcí se musí podílet s námi. Mytí nádobí nevyjímaje! Sami si přijdou na to, že to za ně nikdo neudělá.
Vybavení
Kde se tábor koná? Na našem tábořišti Hvězdné údolí, které se nachází nedaleko vesnice Božejov (u Pelhřimova). Děti jsou ubytované ve stanech s podsadou, vždy po dvou, aby jim nebylo smutno. K dispozici je venkovní umývárna, sprchy a záchod – kadibudky. Kuchyň a jídelna jsou samozřejmostí. Tábořiště je na krásné louce, kde se s dětmi hraje spousta her, stejně jako v blízkém lese. Neváhejte tedy ani minutu a přihlaste vašeho potomka dřív, než budou obsazeny všechny stany
Poznámky
Chcete děti vyslat na tábor, aby zažily něco jiného než jen sezení u počítače nebo pobyt u babiček? Toužíte po tom, aby se více osamostatnily a nebyly na vás, rodičích, tak závislí? Přejete si, aby měly pohyb i venku, ale doma je málokdy donutíte? Chcete je dát na tábor, kde budete mít jistotu, že o ně bude dobře postaráno? A také si po maratonu ve školním roce potřebujete na chvilku odpočinout? Náš tábor je proto ideální!
Místo odjezdu

Charakteristika tábora

Věk
do 10, 11-15
Ubytování
stany
Ostatní
celotáborová hra

Kontaktní informace

Organizátor
Naše Aktivity, z. s.
Kontaktní osoba
Veronika Smejkalová
Telefon
725774710
E-mail
tabor.basic@gmail.com
Web
https://www.taborybasic.cz/tabory/jihlava-pelhrimov/
 
Účastník
 
Kontakt
 
Poznámky, upřesnění, ...
 
 
 
 
Kontaktní formulář
 
 
Podpořil Kraj Vysočina