Kouzelnické prázdniny I. 1. 7. - 8. 7. 2023

Základní informace

Místo
okres Žďár nad Sázavou (Rozsochy)
Cena
5 990 Kč

O táboře

Program
Kouzelnický svět stojí na rozcestí. Proslýchá se, že světem opět chodí mocný kouzelník Bludivík, který by mohl změnit současné poměry mezi kouzelníky a uvrhnout současný řád v naprostý chaos a destrukci. Křehký mír je tak opět v ohrožení! A do toho mají malí kouzelníci prázdniny…a ti odvážní, kteří se chtějí na další školní kouzelnický rok připravit, se vydali i na kouzelnický tábor, kde na ně číhají další dobrodružství, výzvy, kamarádství a také nové zkušenosti! Malí i větší kouzelníci si vyzkouší různé hry, vyrobí si kouzelnické pomůcky, naučí se nová kouzla, potrénují svoji hbitost a pozornost řešením různorodých úkolů, seznámí se s přírodními silami a také si užijí spoustu zábavy s kamarády.
Vybavení
Ubytování dětí během celého tábora bude v apartmánech v malebné vesnici Rozsochy v penzionu U Pazderů (Rozsochy 92, 592 57). Tato lokalita je příhodná k podnikání různorodých výletů do přírody, k vodě a při tom v blízkém městě Bystřice nad Pernštejnem můžeme využít skvěle vybavenou sportovní halu s vnitřním i venkovním bazénem. Součástí ubytování je travnaté hřiště, společenská místnost i venkovní posezení nejenom pod pergolou. Výhodou místa pobytu je bezprostřední kontakt s přírodou, kapacita ubytování vybízí, aby zde byly ubytovány pouze děti z tábora. Tato podmínka je pro nás klíčová, aby bylo možné s dětmi vytvořit skupinu, v níž si budou vzájemně rozumět. Účastníci jsou tedy ubytováváni ve třech apartmánech s celkovou kapacitou 25 – 30 lůžek, každý apartmán má své sociální zařízení i malou kuchyňku. Hned u penzionu je možnost parkování. Penzion se nachází na vesnici, takže se jedná opravdu o pobyt v přírodě. Hned u penzionu jsou pole, lesy a louky. Pokud vyjde pěkné počasí, určitě navštívíme i blízký Domanínský rybník.
Poznámky
Váháte, zda je tábor vhodný pro Vás? Jaké otázky si můžete klást najdete i na našem blogu: https://www.volnocasovkysport.cz/blog/jak-vybrat-letni-detsky-tabor/ Jaké máme zkušenosti s tábory včetně táborových deníčků se můžete podívat zde: Indiánský tábor, dva turnusy tábora Sportmánia 2022: Táborový deníček 1. turnus: https://www.volnocasovkysport.cz/detske-tabory/sportmania-tabor-i-turnus-2022/ Táborový deníček 2. turnus: https://www.volnocasovkysport.cz/detske-tabory/sportmania-tabor-ii-turnus-2022/ Sportovní tábor bez limitů, Sportmánia 2021: Táborový deníček 1. turnus: https://www.volnocasovkysport.cz/detske-tabory/sportmania-tabor-i-turnus-2021/ Táborový deníček 2. turnus: https://www.volnocasovkysport.cz/detske-tabory/sportmania-tabor-ii-turnus-2021/ Putování s duchy lesa, dva turnusy tábora Sportmánia 2020: Táborový deníček 1. turnus: https://www.volnocasovkysport.cz/detske-tabory/sportmania-tabor-i-turnus-2020/ Táborový deníček 2. turnus: https://www.volnocasovkysport.cz/detske-tabory/sportmania-tabor-ii-turnus-2020/ Dva turnusy tábora Sportmánia 2019 (deníček lze najít zde: https://www.volnocasovkysport.cz/detske-tabory/sportmania-tabor-ii-turnus-2019/)
Místo odjezdu
Odvoz vlastní

Charakteristika tábora

Věk
do 10, 11-15
Ubytování
budova
Ostatní
celotáborová hra

Kontaktní informace

Organizátor
Volnočasovky SPORT
Kontaktní osoba
Hana Pazderová
Telefon
607893690
E-mail
info@volnocasovkysport.cz
Web
https://www.volnocasovkysport.cz/
 
Účastník
 
Kontakt
 
Poznámky, upřesnění, ...
 
 
 
 
Kontaktní formulář
 
 
Podpořil Kraj Vysočina