Statek u zvířátek 7. 7. - 13. 7. 2024

Základní informace

Místo
okres Pelhřimov (Nová Buková)
Cena
5 800 Kč

O táboře

Program
Do světa Narnie se nedostane jen tak leckdo.Spousta lidí o něm ani neví. Skoro každý, ale zná příběh Petra, Zuzky, Edmunda a Lucinky, kteří se kouzelnou skříní dotali na Planinu lucerny, zažili úžasná dobrodružství, porazili bílou čarodějnici a přinesli Narnii vytoužené jaro. Pojďme se společně vydat do tohoto kouzelného světa fantazijních bytostí a mluvících zvířat, kde vládne moudrý lev Aslan. Jako každý rok čeká na statku na děti spousta zvířat, nového vyrábění, rozličných činností a zábavy. Základem táborů je péče o zvířata na statku a interakce s nimy. Program z velké části tvoříme přímo s konkrétníma dětma. Spojovací linkou letos bude fantazijní země Narnie, v které prožijeme jistě pár skvělých a poučných dobrodružství.Zvířata, kterých máme na statku asi 150 nám jako vždy budou dělat společnost:) Podojíme kozy, vyrobíme sýr, upečem chleba, učíme se s koníkama, mazlíme slepice..umíme všechny druhy výtvarek, žonglujem a akrobatíme, bubnujem, máme lukostřelnici.. tábor je veden respektujícím způsobem, takže děti si vybírají z kurzů, každé má tak jiný tábor. K tomu pár her, koupání, domácí strava..prázdniny jako u babičky:)
Vybavení
Statek s ubytováním na půdě, společenskou místností s kuchyní, umývárkou..stodola na hraní ivadel, akrobacii a se spaním na seně:) maringotka, srub, podsadové stany, pro koně kruhovka, jízárna, xtrailový park, ohrady, velké zahrady se vším, co se tu dá zobat:)
Poznámky
Tábor děláme 13 let. Je fajn pro děti, které nemusí klasické tábory, kde se hrají většinou běhací hry a závodí. My pracujeme formou waldorfské pedagogiky, s dětmi se domlouváme, máme více vedoucích a tak můžeme být individuální. Děti si program vybírají každý den podle svých preferencí. Na konci je možnost pro rodiče se zúčastnit a přespat. Je možné se k nám přijet podívat přes celý rok nebo na víkend, aby děti věděly do čeho jdou.
Místo odjezdu

Charakteristika tábora

Věk
do 10, 11-15
Ubytování
stany, chatky, budova
Ostatní
celotáborová hra

Kontaktní informace

Organizátor
Statek u zvířátek, z.s.
Kontaktní osoba
Štěpánka Matějková
Telefon
777142632
E-mail
lukava@post.cz
Web
www.stateknovabukova.cz
 
Účastník
 
Kontakt
 
Poznámky, upřesnění, ...
 
 
 
 
Kontaktní formulář
 
 
Podpořil Kraj Vysočina